Luka Dončić

Legenda Dončiću popihala na dušo, neverjetno, kaj je o Slovencu povedal Iverson: On igra kot ...
Ekipa
nedelja, 25. februar 2024 ob 13:15
Legendarni ameriški košarkar Allen Iverson je Luko Dončića pohvalil na nadvse zanimiv način. Več na Ekipa24.si

Bo Dončić igral ali ne? Slovenec pred današnjo tekmo ob 23. uri na seznamu poškodovanih!
Ekipa
nedelja, 25. februar 2024 ob 11:42
Luka Dončić in Dallas danes ob 23. uri po slovenskem času v gosteh pri Indiani. Več na Ekipa24.si

Durant pojasnil, zakaj je prizanesel navijačema Dončićevega Dallasa
nedelja, 25. februar 2024 ob 09:32
Košarkarski superzvezdnik je neotesancema v dresih moštva Dallas Mavericks pogledal skozi prste.

Zmagoviti niz Bostona še kar traja
nedelja, 25. februar 2024 ob 08:48
Najboljša ekipa v ligi NBA je na gostovanju v New Yorku vpisala še osmo zaporedno zmago v nizu.

Kelti zmagali že osemkrat zapored, drevi tudi Luka Dončić
nedelja, 25. februar 2024 ob 08:16
Košarkarji kluba Boston Celtics so bili v ligi NBA boljš tudi od igralcev moštva New York Knicks.

Boston v MSG-ju do osme zaporedne zmage
nedelja, 25. februar 2024 ob 07:34
Košarkarji Bostona so v noči na nedeljo v Ligi NBA zmagali osmič zapored. V Madison Square Gardnu so s 116:102 premagali New York Knickse.

Presegli so Dallas
Sportal
sobota, 24. februar 2024 ob 20:00
Košarkarji Boston Celtics so v noči s sobote na nedeljo premagali New York Knicks s 116:102 in tako podaljšali zmagoviti niz na osem tekem. Z izkupičkom 45-12 je Boston vodilna ekipa lige NBA....